HATHA JOOGA ÕPETAJA INTENSIIVKURSUS VILJANDIS 9.03 – 22.04 202

HATHA JOOGA ÕPETAJA INTENSIIVKURSUS 200H
9.MÄRTS – 22. APRILL 2022.
KURSUSE LÕPETAJALE YOGA ALLIANCE`I SERTIFIKAAT!
 
Joogakool Lakshmi on Eesti Töötukassa koolituskaardi koolituspartner aastal 2022.
Kutsume oma kooli õppima kõiki, kes on huvitatud paremast tervisest, idamaade filosoofiast, joogast ja ajurveedast!
Selleks ei pea olema joogatundides käinud, sportlane olnud, omama painduvust kehas või olema noor! Meie uksed on avatud kõigile huvilistele!
Kindlasti oled Sa unistanud tööst, kus saaksid ise reguleerida oma tööaega ning mis tooks Sulle ka tasakaalu ja tervise. Joogaõpetaja kursus pakub Sulle võimalust alustada joogaõpetaja tööga kas täielikult või siis osaliselt oma põhitöö kõrvalt.
Meie koolist saadud teadmised annavad Sulle piisava aluse, et orienteeruda joogamaailmas, anda traditsioonilise hatha jooga tunde ja sellelt baasilt saad Sa väga hõlpsasti edasi liikuda teiste hatha jooga stiilide juurde ning neid mõista. Yoga Alliance`i sertifikaat avab Sulle uksed aga paljudes paikades üle maailma.
Oled samuti oodatud kursusele, kui vaid soovid omandada põhjalikumad teadmised hatha joogas või joogas üldiselt või huvitavad Sind teadmised, mis toovad Sulle edasises elus parema tervise ja tasakaalus püsimise.
200 tunnine Hatha Jooga Õpetaja Yoga Alliance`i Sertifikaadi Kursus toimub intensiivõppe vormis ja kestab 24 päeva.
Kursuse lektor on Joogakool Lakshmi asutaja ja vanemõpetaja Anne Rändva, kes on süvenenult õppinud ning praktiseerinud ajurveedat ja joogat juba mitmeid aastaid. Oma kodulinnas Viljandis töötab Anne Rändva nii ajurveeda terapeudina kui ka hatha jooga õpetajana ning omab rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaate hatha jooga õpetajana. Ajurveedat ja joogat on Anne Rändva käinud õppimas mitmel korral intensiivkursusel Indias ( 200 h TTC Shivashakti Traditional Yoga School ja 300 h TTC Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine) ja läbinud ka joogateraapia kursuse ( Vedansha Institute of Vedic Science and Alternative Medicine). Anne Rändva täiendab oma teadmisi pidevalt läbi erinevate kursuste (ashtanga jooga, yin jooga, rasedate jooga, laste jooga, näojooga, kundalini jooga, tantra) ning õpib hetkel kaugõppes hinduismi. Nüüdseks on ta juhendanud enam, kui 4000 hatha jooga tundi ja tema õpilased hindavad ning armastavad teda. Samuti on Anne Rändva juhendamise all õppinud üle 70-ne Eestist ja välismaalt pärit hatha jooga õpetaja.
Anne Rändva on registreeritud Yoga Alliance`i joogaõpetaja ja tunnustatud täiendõppe pakkuja ( E-RYT500, YACEP ).
Kursuse lõpetajana oled võimeline iseseisvalt läbiviima hatha jooga tunde , tunned jooga anatoomiat ja filosoofiat , oskad juhendada üle 50-ne erineva asana koos modifikatsioonidega ja 5 pranajaamat , tead nende kasulikkust ja vastunäidustusi, tead joogatunni läbiviimise metoodikat ja 5 sanskriti keelset mantrat.
Kursuse lõpetaja saab peale eksamite sooritamist rahvusvaheliselt tunnustatud hatha jooga õpetaja 200h sertifikaadi ( Joogakool Lakshmi, Yoga Alliance) või Joogakool Lakshmi tunnistuse kursuse läbimise kohta.
 
MIDA OODATA :
Meie koolipäevad saavad olema nädala sees ja et intensiivse õppimise kõrval ka pisut taastuda ja õpitut kinnistada, on nädalavahetused õppetööst vabad .
Meie õpperuum asub Viljandis Männimäe piirkonnas aadressil Riia mnt.35.
Et Sul oleks mugavam tulla ja olla, on kohapeal olemas matid, pleedid, ja võimalus teed või vett keta.
Kursus toimub eesti keeles
Õppepäevades sisaldub:
Jooga anatoomia
Jooga filosoofia
Õpetaja eetika
Pranajaamad
Asanad
Vinyasad
Krijad
Mudrad
Bandhad
Mantrad
Meditatsioon või / ja lõdvestus. Jooga Nidra.
Ajurveeda alused
Õpetamise metoodika ja praktika
Koolituse toimumise kuupäevad:
Märtsis:
9,10,11,15,16,17,22,23,24,25,29,30,31
Aprillis:
5,6,7,8,12,13,14,19,20,21,22
Kursuse edukalt lõpetanud, kes osalevad kursuse töös vähemalt 80 protsendi ulatuses , esitavad õigeaegselt iseseisvad tööd ning sooritavad eksamid heale tulemusele (vähemalt 70%) , omandavad rahvusvahelise joogaühingu Yoga Alliance`i sertifikaadi.
Kursuse tasu on 1900€ ,lisandub käibemaks 20%
Kohtade arv kursusele on piiratud.

Et kinnitada enda osalemissoov, palun saata lühike kiri enda tutvustamise ja sooviga aadressil vähemalt nädal aega enne kursuse toimumahakkamist
terviselate@gmail.com või helista 56973764.

Samal aadressil ja mobiilinumbril saad Sa vastused ka kõikidele tekkinud küsimustele.
Namaste!
 
ROHKEM INFOT LEIAD SIIT.